Можливості ріелтора

Ми неодноразово розповідали про роботу агентств нерухомості і наводили велику кількість плюсів в роботі з ріелторами. Давайте сьогодні поговоримо про методи їх роботи, про переваги тих чи інших методів і чи має можливість звичайна людина, не пов'язана зі світом нерухомості, виконати всю цю роботу самостійно і скористатися тими ж ресурсами.

Для того щоб достовірно пройтися по всіх пунктах роботи ріелтора, почнемо з самого початку. Коли ріелтор береться продавати об'єкт, він в першу чергу робить якісні фотографії, щоб показати всі переваги нерухомості. Якщо агентство нерухомості солідне, то воно обов'язково має свій особистий сайт, куди і виставляється об'єкт в першу чергу. І якщо компанія відповідально ставиться до своїх обов'язків, то вона всіляко займається просуванням цього ж сайту, відповідно, чим більше розкручений сайт агентства нерухомості, тим вище ймовірність того, що Ваш об'єкт буде побачений і оцінений реальними покупцями.

Також робиться розсилка по всіх агентствах нерухомості м Черкаси. Відповідно продавцю не варто дзвонити особисто всім ріелторам з інформацією про продаж його квартири. Якщо про цей об'єкт знає один ріелтор - про нього знають всі.

Дуже важливим аспектом при продажу є ЗМІ. У нашому місті всі знають такі інформаційні видання як «От і До». У цьому випадку оголошення про продаж може подавати будь-який пересічна людина. Звичайно ж, досвідчений ріелтор володіє більш глибокими знаннями про те, як скласти опис даного об'єкта так, щоб зацікавити потенційного покупця. Але це вибір кожного.

Тепер давайте розглянемо найцікавіші ресурси в арсеналі ріелтора. Це звісно ж інтернет і всілякі сайти. А саме: mls.ck.ua, cnc.ck.ua, prom.ua, olx.ua, est.ua, forum.ck.ua, fn.ua, dom.ria.ua та інші. І якщо МЛС, cnc і prom.ua - сайти вузького профілю, а саме для обміну інформацією між ріелторами, то інші з вищезазначених в основному різнобічні. Про них і поговоримо.

Найбільшим і частим у використанні є olx.ua. OLX- це «найбільший сайт оголошень в Україні. Зручний і зрозумілий рубрикатор оголошень по регіонах і темам: нерухомість, дитячий світ, транспорт »... і т.д. Сам сайт рекламує себе як «портал приватних безкоштовних оголошень». А також «сайт, створений для того, щоб пов'язувати людей без посередників в одному інтернет - просторі». І це саме так, абсолютно будь-яка людина, попередньо зареєструвавшись, може безкоштовно подати будь-яке оголошення, а також переглядати всі рубрики і все оголошення (це можна зробити без реєстрації). І якщо ми говоримо про такі рубриках як транспорт, електроніка, тварини, знайомства, віддам задарма, то тут приватні користувачі легко знаходять один одного і досягають поставлених цілей. Але якщо ми говоримо про нерухомість, то OLX - це найперший сайт ріелторів. Абсолютно всі ріелтори живлять ніжні почуття до OLX. І це не тільки через те, що можна додавати оголошення безкоштовно, але кількість цих оголошень може бути нескінченним, до того ж тут величезна кількість приватних оголошень, власникам яких можна запропонувати співпрацю, а також звичайних користувачів, які щось собі підшукують.

Але, не дивлячись на загальну доступність, поширеність і легкість в користуванні у OLX є свої мінуси. Інтернет просто кишить гнівними заявами, вимогами та скаргами в сторону OLX, як від посередників, так і від приватних користувачів. В основному це те, що часто не повинні додаватися оголошення або ж вони зникають без попереджень. Але не дивлячись на всі ці недоліки, OLX напевно один з кращих сайтів України і найкраще підтвердження - це кількість користувачів сайтом, а воно величезне.

Такі сайти як est.ua, fn.ua, dom.ria.ua між собою дуже схожі. На цих сайтах можна знайти і додати будь-яку нерухомість в будь-якій частині країни. Як і OLX вони призначені для всіх користувачів, як для приватних, так і для посередників. Все красиво, з фотографіями, все зрозуміло і доступно, хіба що крім dom.ria.ua, який на даний момент є частково платним. Чому частково? Та тому що безкоштовно можна додавати 3 оголошення в різні розділи. Якщо Ви приватна особа і, наприклад, продаєте свою квартиру, то можете спокійно додати одне оголошення абсолютно безкоштовно, але якщо Ви ріелтор, то будьте готові розщедритися, якщо побажаєте тісно працювати в dom.ria.ua.

Що стосується est.ua, fn.ua, то незважаючи на абсолютну безкоштовність, тут можна теж витратити дні при бажанні, наприклад, додати своє оголошення в «гарячі пропозиції».

Ще один сайт, гідний нашої уваги - це forum.ck.ua. він створений тільки для користувачів м.Черкаси та можливо області. Сайт непоганий, інформативний. Ви легко зможете продати будь-яку річ або ж нерухомість за допомогою цього сайту тільки в тому випадку якщо зможете додати оголошення. Чому так? У сайту дуже багато правил і дуже вимогливі модератори. Як приватна особа їм можна скористатися разочок інший, але для посередника це нездоланний бар'єр.

Якщо підводити підсумок усього сказаного вище, можна з упевненістю сказати, що будь-яка людина може продати будь-яку нерухомість. У нього для цього є всі можливості. Але кожна людина повинна сама визначити, чи вистачить у нього для цього часу і вміння правильно використовувати всі ці можливості.