ПОСЛУГИ

Наші послуги

- Купівля та продаж житлової та комерційної нерухомості.

- Оренда житлової та комерційної нерухомості.

- Купівля та продаж земельних ділянок.

- Купівля та продаж діючого бізнесу.

- Юридичні консультації.

- Оцінка об'єктів нерухомості.

- Реєстрація прав власності.

- Перевод нерухомості з житлового фонду в нежитловий.

- Отримання спадщини.

Відділ продажу та оренди житлової нерухомості:

(0472) 560-260

(0472) 504-704

(0472) 560-020

Відділ продажу та оренди комерційної нерухомості:

(0472) 560-261

(0472) 560-262

З питань оцінки нерухомості:

(0472) 560-260

Оцінка нерухомості передбачає визначення вартості об'єкта оцінки. У свою чергу вартість нерухомості - це грошове вираження загальної корисності від прав на використання і володіння майном. Кожен учасник ринку з урахуванням його власних інтересів буде оцінювати корисність об'єкта нерухомості по-різному. Ті учасники ринку, які оцінюють вартість з урахуванням того, що типово для ринку, будуть визначати ринкову вартість. Ті, які виробили свої власні критерії, можливо, нетипові для ринку, будуть визначати вартість нерухомості, відмінну від ринкової, але, можливо, більш підходящу для своїх власних цілей. Для того щоб здійснювати інвестиції на ринку нерухомості, кожен потенційний інвестор може отримати від досвідчених експертів компанії кваліфіковану консультацію з питання встановлення обґрунтованих критеріїв для цілей оцінки і надалі дотримуватися їх.

Методи оцінки нерухомості

Оцінка нерухомості методом порівняння продажів і дохідним методом засновані на визначенні грошових сум, що надходять від операційних угод з власністю, - орендних платежів (прибутковий метод) або ціни продажу об'єкта (метод порівняння продажів). Оцінка нерухомості витратним методом розглядає об'єкт нерухомості як сукупність матеріалів, трудових витрат, а також вартості управління.

Оцінка нерухомості із застосуванням кожного з підходів може знайти своє застосування. При виборі підходу і методу оцінки вартості нерухомості необхідно керуватися потребами інвестора. Оцінювач, що володіє досвідом застосування всіх трьох підходів, буде більш цінним джерелом інформації для своїх клієнтів, і проведена ним оцінка нерухомості буде найбільш адекватна і прийнятна і, безсумнівно, підвищить ефективність бізнесу замовника.

Ні для кого не секрет, що головна мета забудовника полягає в забезпеченні максимальної різниці між вартістю будівництва і готового об'єкта, тому його завдання зробити так, щоб ця різниця не зменшилася за рахунок зносу і могла бути максимально повно врахована в частині підприємницької прибутку при оцінці нерухомості на основі витратного підходу. Хорошим способом для забудовника домогтися цього є залучення компетентного і професійного фахівця в цій сфері.