MLS Черкаси

У 2009 году з ініціативи та ПІДТРИМКИ ріелторів м.Черкаси БУВ створенійсайт MLS.CK.UA.
 
Ними були:
 1. АН «БІЗНЕС-ПАРТНЕР» ® (т.560-260)
 2. АН «КОНТИНЕНТ CONSULTING» ®
 3. АН «ВАШ ДІМ»
 4. АН «МАРТ»
 5. ТОВ «ПРЕСТИЖ»
 6. АН «ТРІУМФ»
 7. АН «ЕНЕС»
 8. АН «ЗОРЯ НЕРУХОМІСТЬ»
 9. «БІРЖА НЕРУХОМОСТІ» ® »
 10. АН «ЗАТИШОК»
 11. АН «КОВЧЕГ»
 12. АН "Тітул"
 13. АН "Нерухомість Плюс"
 
Вам цікаво що таке mls? Ви легко відповісте, що прекрасно знайомі з mls.ck.ua, cnc.ck.ua, а також uadom.net в добавок. І Ви будете праві, так як будь-який ріелтор, навіть новачок, а з недавнього часу і кожен третій рядовий житель м Черкас, дуже добре знайомий з цими сайтами і є їх постійним користувачем. Але не дивлячись на загальнодоступність в користуванні і поширеність така сайту як mls.ck.ua може виникнути питання: а що таке МЛС? Чому таку незвичну назву? Які цілі і завдання він переслідує? Кому це вигідно в кінці кінців?
 
Щоб в цьому розібратися давайте звернемося до витоків. Насправді МЛС - це аббревиация. І розшифровується як мультилистинговой система.
 
Мультилистинговой система (МЛС) - це організований збір інформації про лістинг об'єктів власності, що осуществляеться групою ріелтерів, які домовилися про співпрацю з метою надати допомогу продавцям і покупцям, а також розширити свої власні можливості в бізнесі.
 
Всі листинги в МЛС повинні бути ексклюзивними і обов'язково бути присутнім в МЛС.
 
Вивчивши світовий поняття мультилистинговой системи давайте порівняємо його з нашими сайтами mls.ck.ua, cnc.ck.ua, uadom.net, які намагаються вкласти в свою діяльність дане поняття. Всі ці сайти пропонують «найкращі та найактуальніші пропозиції щодо елітної нерухомості, нерухомості економ-класу, на первинному або вторинному ринку, а також пропозиції щодо земельних ділянок, офісів, магазинів, бізнес-центрам, складських приміщень, бізнесі та багато іншого». До того ж вони обіцяють клієнтам безпеку, інформаційну та юридичну підтримку, а також швидке і грамотне оформлення документів. Погодьтеся, звучить дуже переконливо і заманливо.
 
Але є одна істотна але: ні в м.Черкаси як і напевно, ні в одному місті України немає мультилистинговой системи в чистому вигляді. Самі ріелтори виставляючи свої об'єкти на mls.ck.ua, cnc.ck.ua, uadom.net наражаються на небезпеку. З чого б це? Та тому, що дані сайти містяться одним або ж кількома агентствами нерухомості, які залучають інших ріелторів викладати свої оголошення на правах користувача. Коли ж сайт набирає загальну поширеність, ось тоді права рядових ріелторів починають значно порушуватися, а обов'язки зростати, аж до матеріальної винагороди за свою присутність на даному сайті. І в той час як ущемляються права рядового ріелтора, привілеї контролюючого сайт агентства нерухомості зростають.
 
Ми вирішили дізнатися, що думають про МЛС незаітересованние люди. І на одному з форумів р Черкаси ми виявили досить цікаву дискусію між агентством нерухомості і користувачами форуму. Підсумок полягає в тому, що виявляється далеко не всі, включаючи і АН, розуміють, що ж собою являє мультилистинговой система і як вона повинна працювати. Відповідно, будучи користувачами сайту МЛС вони всіляко висловлюють своє невдоволення. А як же бути задоволеним сайтом, який обіцяє клієнту безпеку, при цьому не маючи ніякого впливу на ріелторів, які користуються їхніми послугами. Адже ніякого письмового або ж усної угоди між Сторонами не існує.
 
І хотілося б закінчити словами рядового користувача форуму: «Шкодую, але такого мультилистинга нам не бачити ще дуже далеко. Взагалі я б довіряв національним системам мультилистинга, а не окремим по містах. Шкода, що в Україні поки немає такої системи ... »
 
Нам більше нічого додати, лише побажати всім нам удачі.