Пропозиція власникам нерухомості11
07


Пропозиція власникам нерухомості

Агентство нерухомості « Бізнес-Партнер» запрошує до співпраці власників житлової нерухомості.

Наше агентство  працює на ринку нерухомості Черкас більше 8 років, є одним з най успішних  агентств нашого міста, та входить у 10-ку найкращих агентств нерухомості України.

Наша компанія - це команда однодумців, метою яких є надання професійних послуг у сфері нерухомості та повна відкритість перед клієнтом. У своїй діяльності ми дотримуємося трьох основних принципів: професіоналізм, чесність, надійність. Також ми маємо найбільшу базу покувців та орендарів  нерухосмості Черкас.

Звернувшись до нас Ви отримаєте весь спектр безкоштовних сервісів  нашого агентства на ринку нерухомості:

 1. Внесення об’єкта нерухомості в єдину базу об’єктів
 2. Внесення об’єкта що родається МЛС
 3. Юридичні консультації.
 4. Розміщення (реклама) об’єкта на сайті агентства.
 5. Розміщення (реклама) об’єкта на сайтах нерухомості та рекламних СМІ.
 6. Рекомендації по покрещунню об’єкта до продажу.
 7. Можливість  доставки покупця до об’єкту продажу  на авто.
 8. Надання кабінету для проведення переговорів.

Чому вибирають нас?

 • Ми швидше і точніше визначаємо максимальну ринкову вартість Вашого об'єкта;
 • Ми швидше починаємо рекламувати Ваш об'єкт: вже протягом пару годин реклама вашого об'єкта з'явиться в інтернеті на провідних сайтах нерухомості і рекламних дошках України, а потім в газетах;
 • Ми миттєво розміщуємо рекламний банер на фасадах будинків, приміщень, і в цей же день отримуємо дзвінки від покупців;
 • Ми у вигідному світлі презентуємо Ваш об'єкт потенційним покупцям, наші описи об'єктів привертають увагу  покупців з грошима;
 • Ми бухгалтерський точно і юридично правильно ведемо безпечні розрахунки за угодою.

Уклавши з нами Ексклюзивний договір на продаж Вашого об’єкту нерухомості Ви маєте знати що :

 1. На ринку нерухомості ми будемо захищати Ваші інтереси;
 2. Ми зацікавлені у продажу вашого об'єкта за максимальною вартістю і максимально стислих термінах, тому що наша винагорода - залежить кінцевої вартості об'єкта, а можливість заробітку від самого продажу і термінів.
 3. Після підписання ексклюзивного договору ми починаємо працювати без зволікання і передоплати, розраховуючи на винагороду нам належне нам  після продажу Вашого об'єкту. Ми беремо всі витрати по рекламі і просуванню об'єкта, підготовки та організації показів, ведення переговорів і т.д.;
 4. При ексклюзивному договорі на Вас буде працювати весь колектив нашого агентства нерухомості "Бізнес-Партнер", а також весь ріелторський склад м Черкаси. Вам не потрібно звертатися до інших ріелторів, так як ми самі проінформуємо та запросимо до співпраці по продажу Вашого об’єкту.  
 5. При підписанні ексклюзиву, ми будемо намагатися, щоб покупцю сподобався саме Ваш об'єкт і щоб клієнт визначився на ньому.
 6. Тільки при ексклюзивному договорі у Вас буде більша безпека та  необхідний Вам об'єм конфіденційності, комфортний режим спілкування з одним ріелтором,  який буде складати графік переглядів Вашого об'єкта під Вас (день, час), обмежувати непотрібні Вам контакти.
 7. Ми допоможемо Вам уникнути тиску знайомих, родичів, партнерів по бізнесу, які будуть використовувати знайомство з Вами для зниження вартості Вашого об'єкта (і чим тісніше знайомство, тим, як правило, сильніше тиск і нижче ціна). Ми - Ваші представники на ринку нерухомості;
 8. У нас багатий досвід проведення переговорів і переконання покупців в перевагах і цінності об'єкта нерухомості - Вам не потрібно буде брати участь в складних, конфліктних переговорах і торгах, ми проведемо їх за Вас. Ви ж заощадите свій час і нерви.
 9. При ексклюзиві ми будемо намагатися працювати так, щоб саме Ви залишилися задоволені нашою професійною послугою і дали нам рекомендації.

Також Ви можете скористатись послугами оренди Вашого об’єкту нерухомості. В короткі терміни ми підберемо платоспроможних, чесних, акуратних орендарів як на довготривалу оренду так і подобово. 

Ми також надаємо послуги по розміщенню на нашому сайті Ваших об’єктів нерухомості,  на вигідних для Вас умовах.

Ми пропонуємо зручні умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного клієнта, діє програма бонусів для постійних клієнтів. Виплата винагороди агентству лише після проведеної угоди.