3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кредитный калькулятор:
Сумма кредита
 
 

% ставка
 
 


Срок (лет)
 
 


Платеж в месяц
 
НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі
НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі


НОВИЙ ОБ‘ЄКТ! ПРОДАМ 3 кім квартиру з РЕМОНТОМ по вул.Руставі

Ріелтор: Красюк Тетяна

вул. Гоголя 275, оф. 22

(067) 471-51-70

(093) 941-06-06

Красюк Тетяна
Номер: 112280
Переглядів: 40
Ціна:
43500 $
1222350 грн
* Курс долара 28.1 грн.

Нерухомість
Населений пункт г. Черкассы
Район ЮЗР
Вулиця Рустави
Кількість кімнат 3
Загальна площа (м2) 67
Жила площа (м2) 37
Площа кухні (м2) 7
Поверх 8
Поверховість 9
Матеріал Панель

Купити простору 3 кімнатну квартиру, щоб з роздільними кімнатами,  щоб вже була з ремонтом,  щоб поруч були школа і садочок, щоб магазини біля дому і щоб зручна транспортна розв‘язка була?

У нас є Саме ТАКА квартира  для Вас!

Простора, світла , затишна трикімнатна  квартира  в  будинку по вул.Рустави, 15.

Загальна площа квартири 67 м.кв, три окремих кімнати, просторий квадратний коридор,  кухня 7 кв.м., велика лоджія.

Квартира у відмінному житловому стані,  простора лоджія утеплена і засклена. Санвузол роздільний,  у сучасній плитці, повністю замінені труби і сантехніка, на воду є лічильники.

Вікна квартири виходять на дві сторони будинку, сонячне світло вільно проникає в квартиру, а тому квартира завжди буде світла і тепла.

У будинку створене і активно працює ОСББ.

Будинок розташований в одному з найкомфортніших для сімейного життя мікрорайоні.  Поруч з будинком є ясла-садок № 25, дитячий садок № 84, школа № 32 та № 28. А також  продуктові магазини та магазини з товарами для дому і краси, цілодобові аптеки, риночок з товарами від селян, спортивний клуб Тонус, зупинки громадського транспорту.

Квартира реальна. Документи перевірені у нотаріуса.