Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кредитный калькулятор:
Сумма кредита
 
 

% ставка
 
 


Срок (лет)
 
 


Платеж в месяц
 
Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням.
Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням. Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням.


Продам шикарну 3х кімнатну квартиру з автономним опаленням.

Ріелтор: Дергунов Олександр

(063) 230 42 45 

Дергунов Олександр
Номер: 112298
Переглядів: 361
Ціна:
18000 $
505800 грн
* Курс долара 28.1 грн.

Шикарна 3х кімнатна квартира в центрі м. Чигирин. Загальна площа квартири 79 м.кв.Всі кімнати роздільні (зала 23 м.кв. та дві спальні 13 та 12 м.кв.) велика кухня 11 м.кв. табомбезний балкон. Гарний жилий стан, можна без проблем заїхати та за бажанням оздоблювати квартиру за власними побажаннями. Опалення в квартирі – індивідуальне, встановлені лічильники на все. Власний підвал, близько 40 м.кв.

Будинок цегляний, двоповерховий, в гарному стані. В пішій доступності знаходиться Богданова гора, пожежна частина, коледж.

Як бонус новому власнику переходить цегляна будівля магазину, площею 25 м.кв. Це чудова можливість зайнятись власною справою, яку так довго відкладали