Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кредитный калькулятор:
Сумма кредита
 
 

% ставка
 
 


Срок (лет)
 
 


Платеж в месяц
 
Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі
Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі


Здається в оренду приміщення в новому бізнес-центрі, Будинок Торгівлі

Ріелтор: Василь Васильович

вул. Гоголя, 275, оф. 22

560-260, (093) 658-56-55 

 Василь Васильович
Номер: 112194
Переглядів: 49
Ціна:
144000 $
4046400 грн
* Курс долара 28.1 грн.

Нерухомість
Населений пункт м. Черкаси
Район Центр
Вулиця Смілянська
Загальна площа (м2) 320
Поверх 2

Здається в оренду офісне приміщення в новому бізнес-центрі в самому центрі міста Черкаси, перехрестя вул. Смілянська – бул. Шевченка. Приміщення загальною площею 320 м.кв., розташоване на 2-му поверсі, світле та затишне, з вітражними вікнами по периметру.  У приміщенні виконаний капітальний ремонт, в спокійному світлому кольорі, підлога в плитці,встановлені кондиціонери та радіатори опалення, свій санвузол (в плитці, обладнана сантехнікою).Центральнішого місця розташування не знайти. Парковка для авто під вікнами, широкий фасад, підійдепід будь-який вид діяльності: інтернет-магазин, офіс, страхову компанію, фінансову компанію тощо.

Вартість оренди 450 грн/м.кв. + комунальні послуги. Оплата за 2 місяці. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном.