Продам комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, локомотив, Черкаська область
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кредитный калькулятор:
Сумма кредита
 
 

% ставка
 
 


Срок (лет)
 
 


Платеж в месяц
 
Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл
Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл


Комбінат хлібопродуктів з елеватором, своя залізн колія, Черкаська обл

Ріелтор: Василь Васильович

вул. Гоголя, 275, оф. 22

560-260, (093) 658-56-55 

 Василь Васильович
Номер: 112229
Переглядів: 41
Ціна:
2500000 $
70250001 грн
* Курс долара 28.1 грн.

Нерухомість
Населений пункт c. Сигнаївка, Шполянський район
Вулиця Залізнична
Загальна площа (м2) 22617
Поверховість 1
Площа земельної ділянки 12,8 га

Продам діючий комбінат хлібопродуктів з елеватором та своєю залізничною колією з локомотивом. Знаходиться в с. Сигнаївка, Шполянського району, Черкаської області. Зручне розташування як від станції Сигнаївка так і від автомагістралі.

Загальна площа будівель і споруд: 22617м.кв. Площа земельної ділянки: 12.8 Га.

Комплекс будівель налічує:

1.     Комбікормовий завод потужністю 260 тон на добу (не діючий).

2.     Адміністративну будівлю.

3.     Прохідну.

4.     Автозаправку.

5.     Залізничну колію, довжиною 2,235 км. Тепловоз марки ЧМЕ2 №112 (ТО проводиться щоквартально).

6.     Механічні та електронні ваги на  30 т. та 80 т.

7.     Будівлі для худоби (свинарник, корівник, телятник).

8.     Склад ПММ на 400 тон.

9.      Десятьнапільних складів, площею 1200 м.кв. кожний. Потужність одночасного зберігання 42000 тис. тон.

10.    Три зернові сушарки ДСП 32, продуктивність 300-400 т/добу.

11.    Три пункти розвантаження та навантаження залізничних вагонів та автотранспорту.Потужність ліній автоприйому 3000 т/добу, із залізниці 10 вагонів/добу або 600 т/добу.

12.    Млин АВМ-15.

13.    Пожежне депо.

14.    Приміщення їдальні (не діюче).

15.    Котельня (не діюча).

16.    Душову (не діючу).

17.    Інші складські приміщення.

Комунікації:

До об'єкта підведена окрема газова гілка, ГРП на території. Вхідна потужність електрики 10000 кВт, дві ТП (560 кВт і 200 кВт резервна).

Каналізація діюча. Артезіанська свердловина, 2 водонапірні башти, 5 пожежних водойм. Міжміська лінія телефонного зв’язку, інтернет.

Зернова лабораторія сертифікована, залізничні ваги ВТ-150 пройшли щоквартальну державну повірку. Середня численність працівників 30-60 осіб, в залежності від сезону.

Професійний юридичний супровід угоди, також надаємо юридичну допомогу з питань договірного оформлення оренди, купівлі-продажу житлового/ НЕ житлового фонду, повірки правовстановлюючих документів, докладніше чекаємо ВАС у м. Черкаси, вул. Гоголя, 275, офіс 22.

Директор АН Бізнес Партнер – Савраненко Василь Васильович!